€112.93
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810011743 P/N: BMXFTW308S Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXFTW308S Vorkonfektioniertes Kabel mit einem offenen Ende, für M340, 3m"
Schneider Electric Pre-assembled cable with one open end, for M340, 3m
Schneider Electric BMXFTW308S
EAN 3595864110028
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een gangbaar platform van modules voor Modicon M580- en M340 Programmable Automation Controllers (PAC). Deze snoerset is een accessoire voor I/O-module. De lengte van deze kabel is 3m. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Het is voorzien van vrij-eind kleur-gecodeerde vliegende lood (overeenkomstig DIN 47100) en 20-manier verwijderbaar klemmenblok voor modulekant. Het weegt 0,48 kg. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datacenters en energieopwekking. Deze snoerset is compatibel met de Modicon X80 BMXAMI0810 analoge ingangsmodule en de Modicon X80 BMXAMI0800 analoge ingangsmodule. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 3m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXFTW308S |
|---|---|
| EAN | 3595864110028 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.48 kg |
| Weight (Package) | 0.49 kg |
Designations
Control Modicon Modicon X80 PLC X80
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















