€65.26
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810011735 P/N: BMXFTA1522 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXFTA1522 Kabelsatz – 20-Wege-Klemme – SUB-D 25 für E/A X80 – 1.5 m"
Schneider Electric Cable Set – 20-Way Terminal – SUB-D 25 for X80 I/O – 1.5 m
Schneider Electric BMXFTA1522
EAN 3595864180151
Description
Pre-assembled cable for terminal blocks Advantys Telefast ABE 7. Cable Set – 20-Way Terminal – SUB-D 25 for X80 I/O, 1.5 m, for BMEAHI0812. Connection 1 pluggable terminal strip, 20-pole, and 1 SUB-D connector, 25-pole for terminal block ABE 7CPA02/03/31.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-Erweiterung |
|---|---|
| Länge | 1.5m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | Steckerleiste |
| Polzahl | 20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXFTA1522 |
|---|---|
| EAN | 3595864180151 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.33 kg |
| Weight (Package) | 0.33 kg |
Designations
Control Modicon Modicon X80 PLC X80 I/O
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















