€15,705.86
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035797 P/N: BMEH586040S Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMEH586040S Modicon M580S HSBY-Safety-CPU-Modul, 6040 Level 6 DIO+RIO, 64 MB, 61 Eth-Geräte, 31 Remote-E/A-Racks (X80 + Quantum E/A)"
Schneider Electric Modicon M580S HSBY Safety CPU Module, 6040 Level 6 DIO+RIO, 64 MB, 61 Eth-Devices, 31 Remote I/O Racks (X80 & Quantum I/O)
Schneider Electric BMEH586040S
EAN 3606489562533
Description
Deze redundante veiligheidsprocessor maakt deel uit van de Modicon M580-serie, een aanbod van programmeerbare automatiseringscontrollers (PAC) en veiligheid programmeerbare logische controllers (PLC) met ingebouwde Ethernet. Dit product biedt een maximum van 31 externe rackconfiguratie met maximaal 31744 discrete I/O-kanalen en 7936 analoge I/O-kanalen. Dit veiligheidsproduct is omhuld en is compatibel met een temperatuurbereik van -25°C tot +60°C/-13°F tot 140°F. Deze controller kan hybride fabrikanten helpen betere, meetbare, vroegere ROI te behalen en een rendement tot 100% op hun projectinvesteringen in minder dan drie maanden. Hij is uitgerust met 1 Ethernet-poort voor service, 2 Ethernet-poorten voor ring remote I/O-netwerk (alleen externe IO-racks) en 1 USB-type mini B voor programmeerconsole. Het nieuwe grijze ontwerp wordt toegepast voor deze module met een gewicht van 0.849kg en zijn nieuwe afmetingen 64x130x135mm. Deze module voldoet aan de behoeften van toepassingen in transport, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, stroomopwekking, energieën en chemicaliën, en datacenters. Dit product voldoet aan de normen CE, UL, CSA, RCM, EAC, UKCA, ATEX/IECEx zone 2/22 en TUV/IEC61508/SIL3 en is gecertificeerd voor toepassingen in energieopwekking, koopvaardij, spoorwegen en gevaarlijke gebieden. Deze processor is compatibel met Modicon X80- en Quantum-modules en met RJ45 (490NAC0100)- en FO singlemode (490NAC0201)-connectoren. De CPU moet worden geïnstalleerd in de reksleuven met de markering 00 en 01, met 2 schroeven bovenop de CPU om de module op het rek te behouden. Dit product kan worden gebruikt in combinatie met Modicon X80 (I/O, moederbord, kabel) en is geschikt voor de EcoStruxure Control Expert-programmeersoftware. De Modicon M580 verbetert de betrouwbaarheid en duurzaamheid, evenals de productiviteit met hoge prestaties en verhoogt de operationele winstgevendheid door efficiënte toegang tot gegevens.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | 0V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | 0V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der Relaisausgänge | 0 |
| Max. Anzahl der Zeitschaltuhren | 0 |
| Ausführung | modular |
| Bearbeitungszeit (1K | 0.025ms |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Industrial Ethernet | 4 |
| Anzahl der Schnittstellen PROFINET | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-232 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-422 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-485 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen USB | 1 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen parallel | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Wireless | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen sonstige | 0 |
| Anzahl der analogen Ausgänge | 0 |
| Anzahl der analogen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 0 |
| Mit optischer Schnittstelle | |
| Unterstützt Protokoll für TCP/IP | 1 |
| Unterstützt Protokoll für PROFIBUS | |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für EtherCAT | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS | |
| Unterstützt Protokoll für ASI | 1 |
| Unterstützt Protokoll für KNX | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | |
| Unterstützt Protokoll für Data-Highway | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet | |
| Unterstützt Protokoll für SUCONET | |
| Unterstützt Protokoll für LON | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET IO | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET CBA | |
| Unterstützt Protokoll für SERCOS | |
| Unterstützt Protokoll für Foundation Fieldbus | |
| Unterstützt Protokoll für EtherNet/IP | 1 |
| Unterstützt Protokoll für AS-Interface Safety at Work | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet Safety | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS-Safety | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIsafe | |
| Unterstützt Protokoll für SafetyBUS p | |
| Unterstützt Protokoll für sonstige Bussysteme | |
| Unterstützt Protokoll für DNP3 | |
| Unterstützt Protokoll für IEC 60870 | |
| Unterstützt Protokoll für IEC 61850 Ethernet | |
| Funkstandard Bluetooth | |
| Funkstandard WLAN 802.11 | |
| Funkstandard GPRS | |
| Funkstandard GSM | |
| Funkstandard UMTS | |
| LTE | |
| IO-Link Master | 1 |
| Systemkomponente | |
| Redundanzfähigkeit | 1 |
| Mit Display | |
| Speicherart | RAM |
| Speichergröße | 65536kByte |
| Programmspeichererweiterung möglich | 1 |
| Tragschienenmontage möglich | |
| Wand-/Direktmontage möglich | |
| Fronteinbau möglich | |
| Rack-Montage möglich | 1 |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | 1 |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ATEX Gas-Ex-Schutz |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ATEX Staub-Ex-Schutz |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse I | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse II | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse III | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Division 1 | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Division 2 | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe A (Acetylen) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe B (Wasserstoff) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe C (Ethylen) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe D (Propan) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe E (Metallstäube) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe F (kohlenstoffhaltige Stäube) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe G (nicht leitende Stäube) | |
| Breite | 64.6mm |
| Höhe | 134.6mm |
| Tiefe | 130.3mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMEH586040S |
|---|---|
| EAN | 3606489562533 |
| ETIM | EC000236 |
| SCIP | 4eb70ab0-978b-4773-a441-0cc20d6144a1 |
| Weight | 0.89 kg |
| Weight (Package) | 0.89 kg |
Designations
13849 50126 50129 60870 61508 61511 61850 62061 502128 Achilles BMEP58 Category 4/Ple Control DCS DNP3 Dual Ring Ethernet HSBY High Availability Hot Standby IEC62443 IEC62443-4-2 M580 Modbus Modicon Modicon CPU Modicon M580 OPC UA PAC PLC PLC RTU Ring SIL 2 SIL 3 SIL 4 SIL CL 3 SIL2 SIL3 SIL4 SILCL 3 SILCL3 SL1 SL2 Safety Security TUV TUV Rheinland cybersecurity ePAC encryption functional safety redundant
Login
No reviews found. Share your insights with others.














































