€0.07
% €0.10 (30% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810009761 P/N: AR1MC0199 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MC0199 Linergy-TR Aderendhülsen, Bezeichnungsschild, aufrastbar,mit Zeichn -,gemäß Farbcode nach NF C 93-011,(200Stück)"
Schneider Electric Labeling sleeve, blue, unmarked
Schneider Electric AR1MC0199
EAN 3389110574579
Description
Labeling sleeve, blue, unmarked.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | blau |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | 1 |
| Aufdruck | ohne |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MC0199 |
|---|---|
| EAN | 3389110574579 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
Identification plate Label plate Labeling material Linergy Linergy TR Signs
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















