€0.07
% €0.10 (30% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810009761 P/N: AR1MC0199 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MC0199 Labeling sleeve, blue, unmarked"
Schneider Electric Labeling sleeve, blue, unmarked
Schneider Electric AR1MC0199
EAN 3389110574579
Description
Labeling sleeve, blue, unmarked.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | blau |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | 1 |
| Aufdruck | ohne |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MC0199 |
|---|---|
| EAN | 3389110574579 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (packaged) | 0.0001 kg |
Designations
Identification plate Label plate Labeling material Linergy Linergy TR Signs
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















