€0.07
% €0.10 (30% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009753 P/N: AR1MC013 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MC013 Linergy-TR Aderendhülsen, Bezeichnungsschild, aufrastbar,mit der Ziffer 3,gemäß Farbcode nach NF C 93-011,(200Stück)"
Schneider Electric Designation plate AR1-M, character "3", orange, 200 pieces
Schneider Electric AR1MC013
EAN 3389110574487
Description
Designation plate AR1-M, sign -3-, orange, 200 pieces.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 4.5mm |
| Breite | 19mm |
| Farbe | orange |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | Ziffern |
| Montageart | klemmen |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MC013 |
|---|---|
| EAN | 3389110574487 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
Designation plate Labeling sign Linergy Linergy TR Marking material Sign
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















