€0.03
% €0.05 (40% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009734 P/N: AR1MB01J Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MB01J Linergy-TR Aderendhülsen, Bezeichnungsschild, aufrastbar,mit dem Buchstaben J,(200Stück)"
Schneider Electric Marking sleeve, yellow, packaging unit: 200 pcs, character J
Schneider Electric AR1MB01J
EAN 3389110574210
Description
Markeertoebehoren voor geïsoleerde, markeerbare kabeleinden van Linergy TR-producten. Het is een portemonnee van tellers voor DZ5CA kabeleinden of klem-op tellermarkeringen. Het bevat een kaart van 200 gele markeerplaatjes met een zwarte letter J. Het bevat ook 400 aardingsmarkeerders en 1 markeerplaatshulpmiddel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | gelb |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | Buchstaben |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MB01J |
|---|---|
| EAN | 3389110574210 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
Identification plate Labeling plate Linergy Linergy TR Marking material Marking sleeve Sign
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















