€0.03
% €0.05 (40% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009733 P/N: AR1MB01H Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MB01H Linergy-TR Aderendhülsen, Bezeichnungsschild, aufrastbar,mit dem Buchstaben H,(200Stück)"
Schneider Electric Yellow Marking Sleeve, Symbol 'H', Set of 200
Schneider Electric AR1MB01H
EAN 3389110574197
Description
Marking sleeve, yellow, packaging unit: 200 pieces. Symbol 'H'.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | gelb |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | Buchstaben |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MB01H |
|---|---|
| EAN | 3389110574197 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
Designation plate Labelling material Linergy Linergy TR Marking shield Marking sleeve Symbol
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















