€0.03
% €0.05 (40% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009731 P/N: AR1MB01F Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MB01F Linergy-TR Aderendhülsen, Bezeichnungsschild, aufrastbar,mit dem Buchstaben F,(200Stück)"
Schneider Electric Marking sleeve, yellow, packaging unit: 200 pcs, character F
Schneider Electric AR1MB01F
EAN 3389110574173
Description
Markeertoebehoren voor geïsoleerde, markeerbare kabeleinden van Linergy TR-producten. Het is een portemonnee van tellers voor DZ5CA kabeleinden of klem-op tellermarkeringen. Het bevat een kaart van 200 gele markeerplaatjes met de letter F in het zwart gedrukt. Het bevat ook 400 aardingsmarkeerders en 1 markeerplaatshulpmiddel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | gelb |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | Buchstaben |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MB01F |
|---|---|
| EAN | 3389110574173 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
Identification material Identification plate Labeling plate Linergy Linergy TR Marking sleeve Sign
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















