€0.03
% €0.05 (40% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009728 P/N: AR1MB01C Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MB01C Identification sleeve, yellow, pack of 200 pcs., char C"
Schneider Electric Identification sleeve, yellow, pack of 200 pcs., char C
Schneider Electric AR1MB01C
EAN 3389110574142
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | gelb |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | Buchstaben |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MB01C |
|---|---|
| EAN | 3389110574142 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (packaged) | 0.0001 kg |
Designations
Identification material Identification shield Identification sleeve Labeling shield Linergy Linergy TR Sign
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















