€328.79
% €451.01 (27.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810009723 P/N: AR1MB01 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MB01 Marking sleeve, yellow, 200 pcs each for characters A to Z, +, -, Earth"
Schneider Electric Marking sleeve, yellow, 200 pcs each for characters A to Z, +, -, Earth
Schneider Electric AR1MB01
EAN 3389110574012
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | weiß |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | Buchstaben |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MB01 |
|---|---|
| EAN | 3389110574012 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.27 kg |
| Weight (packaged) | 0.27 kg |
Designations
Linergy Linergy TR Marking material Marking plate Marking sleeve Nameplate Sign
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















