€328.79
% €451.01 (27.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810009723 P/N: AR1MB01 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MB01 Linergy-TR Aderendhülsen, Bezeichnungsschild, aufrastbar,mit den Buchstaben A-Z,(je 200Stück)"
Schneider Electric Marking sleeve, yellow, 200 pcs each for characters A to Z, +, -, Earth
Schneider Electric AR1MB01
EAN 3389110574012
Description
Markeertoebehoren voor geïsoleerde, markeerbare kabeleinden van Linergy TR-producten. Het is een portefeuille van tellers voor DZ5CA kabeleinden of klem-op tellermarkeringen. Het bevat één lot van 26 kaarten met 200 gele markeringen per letter van A tot Z, gedrukt in zwart. Het bevat ook 400 aardingsmarkeerders en 1 markeerplaatshulpmiddel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | weiß |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | Buchstaben |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MB01 |
|---|---|
| EAN | 3389110574012 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.27 kg |
| Weight (Package) | 0.27 kg |
Designations
Linergy Linergy TR Marking material Marking plate Marking sleeve Nameplate Sign
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















