€0.03
% €0.05 (40% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810009710 P/N: AR1MA011 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MA011 Linergy-TR Aderendhülsen, Bezeichnungsschild, aufrastbar,mit der Ziffer 1,(200Stück)"
Schneider Electric Labeling sleeve, yellow, Packaging unit: 200 pcs., Number 1
Schneider Electric AR1MA011
EAN 3389110574036
Description
Markeertoebehoren voor geïsoleerde, markeerbare kabeleinden van Linergy TR-producten. Het is een portefeuille van tellers voor DZ5CA kabeleinden of klem-op tellermarkeringen. Het bevat een kaart van 200 gele markeerplaatjes met nummer 1 in het zwart gedrukt. Het bevat ook 400 aardingsmarkeerders en 1 markeerplaatshulpmiddel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | gelb |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | Ziffern |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MA011 |
|---|---|
| EAN | 3389110574036 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.0001 kg |
| Weight (Package) | 0.0001 kg |
Designations
Labeling material Labeling plate Labeling shield Labeling sleeve Linergy Linergy TR Sign
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















