€155.28
% €213.01 (27.1% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009708 P/N: AR1MA01 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AR1MA01 Labeling sleeve, yellow, 200 pcs each for numbers 0 to 9,+,-, Earth"
Schneider Electric Labeling sleeve, yellow, 200 pcs each for numbers 0 to 9,+,-, Earth
Schneider Electric AR1MA01
EAN 3389110574005
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 0mm |
| Kabeldurchmesser | 0mm |
| Länge | 0mm |
| Breite | 0mm |
| Farbe | gelb |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | Ziffern |
| Montageart | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | AR1MA01 |
|---|---|
| EAN | 3389110574005 |
| ETIM | EC001530 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ710014 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (packaged) | 0.13 kg |
Designations
Character Labeling material Labeling plate Labeling sleeve Linergy Linergy TR Nameplate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















