€29.26
% €29.69 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810009612 P/N: AK2GD5075 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric AK2GD5075 Kabelführung (DIN 50X75)"
Schneider Electric CABLE GUIDANCE (DIN 50X75)
Schneider Electric AK2GD5075
EAN 3389110570427
Description
Kabelführung (Din 50X75).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | Polyvinylchlorid (PVC) |
|---|---|
| Höhe | 75mm |
| Breite | 50mm |
| Länge | 2000mm |
| Durchmesser | 0mm |
| Schlitzabstand | 0mm |
| Schlitzbreite | 0mm |
| Ausführung der Seitenwand | geschlitzt |
| Halogenfrei | |
| Selbstverlöschend | 1 |
| Flexibel | |
| Nutzbarer Querschnitt | 1.5mm² |
| Befestigungsart | Bodenlochung |
| Mit Oberteil | |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7030 |
Technical data
| P/N (Part Number) | AK2GD5075 |
|---|---|
| EAN | 3389110570427 |
| ETIM | EC000012 |
| ECLASS | eClass_10_ACO411011 |
| Weight | 0.88 kg |
| Weight (Package) | 0.88 kg |
Designations
Cable duct Cable management Electrical wire duct Electrical wiring duct system Flexible cable bundler Wiring duct
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















