€17.94
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009544 P/N: ABR7S23 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ABR7S23 Relais, elektromechanisch, z. Austausch, 10mm, 24 V DC, 1 CO"
Schneider Electric Relay, electromechanical, for replacement, 10mm, 24 V DC, 1 CO
Schneider Electric ABR7S23
EAN 3389110644753
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon ABE7-serie, een aanbod aansluitsubbasissen voor het voorbedrade Telefast-systeem. Dit elektromechanische insteekrelais is compatibel met Modicon ABE7-aansluitsubbasissen. Het heeft 1 wisselcontact. Het is een solid-state relais met een stuurstroomspanning van 24V DC, een conventionele thermische stroom in vrije lucht van 5A en een maximale vermogensdissipatie per pool is 0,36W. Het biedt elektrische duurzaamheid van 500000 cycli en mechanische duurzaamheid van 20 miljoen cycli. De steek is 10mm. Het weegt 0,01 kg. Het is geschikt voor alle soorten industriële toepassingen. Dit product kan worden gebruikt in combinatie met Modicon ABE7P16T215, ABE7P16T230, ABE7P16T212, ABE7R16T231, ABE7P16T214, ABE7P16T230E, ABE7R16T230 en ABE7P16T210 sub-basis. Modicon ABE7 zorgt voor grotere eenvoud bij het rationaliseren van de bedrading van uw automatiseringssysteem. Voorbedraad systeem voor het aansluiten en aanpassen van besturingssignalen van PLC-kaarten met HE10-connectoren.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | sonstige |
|---|---|
| Montageart | sonstige |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Einbautiefe | 10mm |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 1 |
| Steuerspannung 1 | 24V |
| Steuerspannungsart 1 | DC |
| Frequenz der Steuerspannung 1 | 50Hz |
| Steuerspannung 2 | -V |
| Steuerspannungsart 2 | |
| Frequenz der Steuerspannung 2 | -Hz |
| Bemessungsstrom | 5A |
| Versorgungsspannung | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Max. Glühlampenlast | 0.36W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | -VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | -VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | -VA |
| Max. Schaltstrom (cos phi = 0 | -A |
Technical data
| P/N (Part Number) | ABR7S23 |
|---|---|
| EAN | 3389110644753 |
| ETIM | EC001652 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ821014 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Installation relay Installation relay for DIN rail mounting Relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















