€81.04
% €126.74 (36.06% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009534 P/N: ABLS1A24021 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ABLS1A24021 Spannungsversorgung, Modicon ABLS, Optimum, getaktet, 1-phasig, 100-240V AC, 24V DC, 2,1A, 50W"
Schneider Electric Power supply, Modicon ABLS, Optimum, switched mode, single-phase, 100-240V AC, 24V DC, 2.1A, 50W
Schneider Electric ABLS1A24021
EAN 3606481500182
Description
Ten produkt należy do gamy Modicon ABL, oferty zasilaczy do zastosowań przemysłowych. Jest to regulowany zasilacz impulsowy. Posiada znamionowe napięcie wejściowe od 100 V do 240 V AC, znamionowy prąd wyjściowy 2,1 A przy 24 V DC i znamionową moc wyjściową 50 W. Zasila obwody sterujące w automatyce przemysłowej. Zasilacz posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem. Działa w zakresie od minus 25 stopni Celsjusza do plus 70 stopni Celsjusza i od 0 metrów do 2000 metrów lub 5000 metrów z obniżeniem wartości znamionowych. Mierzy 75 mm wysokości, 30 mm szerokości i 89,5 mm głębokości. Waży 0,180 kg. No62368-1/No61010-2-201/No61010-1 oraz posiada certyfikat CE, CUL listed/recognized, RCM, CBscheme. Jest to zasilacz do zastosowań przemysłowych Jest zgodny z certyfikatami CE, CB Scheme, cULus Listed, cURus Recognized, RCM, EAC, UKCA, KC oraz normami IEC/EN 62368-1, IEC/EN 61010-1/2, UL/CSA61010-1/2. Seria Acti9 iC60 miniaturowych wyłączników automatycznych jest zalecana do jego ochrony. Rodzaj ochrony to 6A, krzywa C lub 10A, krzywa B. Posiada z przodu diodę LED sygnalizującą obecność napięcia wyjściowego DC oraz kod QR umożliwiający dostęp do najnowszej dokumentacji technicznej. Montuje się go na szynie DIN 35 mm. Dostarcza energię do zautomatyzowanych systemów. Zaprojektowany z myślą o prostych maszynach i zastosowaniach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC |
|---|---|
| 1. Ausgangsspannung | 100V |
| 2. Ausgangsspannung | -V |
| 3. Ausgangsspannung | -V |
| Max. Ausgangsstrom 1 | 2.1A |
| Max. Ausgangsstrom 2 | -A |
| Max. Ausgangsstrom 3 | -A |
| Ausgangsspannung einstellbar | |
| Nennwert Ausgangsspannung 1 | 24V |
| Nennwert Ausgangsspannung 2 | -V |
| Nennwert Ausgangsspannung 3 | -V |
| Nennwert Ausgangsstrom 1 | 2.1A |
| Nennwert Ausgangsstrom 2 | -A |
| Nennwert Ausgangsstrom 3 | -A |
| Kurzschlussfest | |
| Bemessungsversorgungsspannung AC 50 Hz | 100V |
| Bemessungsversorgungsspannung AC 60 Hz | 100V |
| Bemessungsversorgungsspannung DC | -V |
| Ausgangsspannung geregelt | |
| Leistungsaufnahme | -VA |
| Leistungsabgabe | 7.5W |
| Stabilisiert | 1 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Tragschienenmontage möglich | 1 |
| Wandmontage möglich | |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Breite in Teilungseinheiten | |
| Einbaubreite | 30mm |
| Einbauhöhe | 75mm |
| Direktmontage möglich | |
| Breite | 30mm |
| Höhe | 75mm |
| Tiefe | 89.5mm |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | 1 |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | ABLS1A24021 |
|---|---|
| EAN | 3606481500182 |
| ETIM | EC002540 |
| SCIP | 86cefe39-f12b-4dc7-bf4d-ccd095c653fe |
| ECLASS | eClass_10_AFX040003 |
| Weight | 0.22 kg |
| Weight (Package) | 0.22 kg |
Designations
ABLS Modicon Modicon ABLS Modicon Optimum Optimum Phaseo Phaseo ABLS Phaseo Optimum Power adapter Power adapter Optimum Power adapter switched mode Power supply Power supply Power supply switched mode Power unit Single-phase Single-phase Supply Switched mode Switched mode power supply Switched mode power supply Universal Voltage
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































