€37.15
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009447 P/N: ABFTE20SP200 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ABFTE20SP200 Anschlusskabel, dig. Ausgang Twido an Telefast, 2 x HE10, 2m"
Schneider Electric Connection cable, digital output Twido to Telefast, 2 x HE10, 2m
Schneider Electric ABFTE20SP200
EAN 3389110393743
Description
Accessory cable for prewired connection distribution block Advantys Telefast.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 2m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl | 0 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ABFTE20SP200 |
|---|---|
| EAN | 3389110393743 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.14 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
Accessories for PLC Adapter cable Connection cable Connection cable Connection cable for PLC Connection cable for module racks Connection lead Extension PC cable PLC connection cable PLC connection cable Programmable logic controller Programming cable Programming device
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















