€29.56
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009443 P/N: ABFTE20EP100 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ABFTE20EP100 Connection cable, digital input Twido to Telefast, 2 x HE10, 1m"
Schneider Electric Connection cable, digital input Twido to Telefast, 2 x HE10, 1m
Schneider Electric ABFTE20EP100
EAN 3389110393088
Description
Accessory cable for prewired connection distribution block Advantys Telefast.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 1m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | Steckerleiste |
| Polzahl | 20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ABFTE20EP100 |
|---|---|
| EAN | 3389110393088 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (packaged) | 0.08 kg |
Designations
Adapter cable Connecting cable Connecting cable for PLC Connecting lead Connection cable Expansion Mounting frame connecting cable PC cable PLC accessories PLC connecting cable PLC connection cable Programmable logic controller Programming cable Programming device
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















