€66.44
% €93.06 (28.61% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810009003 P/N: A9N26948 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9N26948 Arbeitsstromauslöser MX+Hilfskontakt OF, 24V AC/DC"
Schneider Electric Working current release MX+Auxiliary contact OF, 24V AC/DC
Schneider Electric A9N26948
EAN 3606480382970
Description
Ten wyzwalacz wzrostowy Acti9 MX+OF jest elektrycznym wyzwalaczem pomocniczym ze stykiem pomocniczym otwarcia/zamknięcia. Jest dedykowany do wyłączników C60, C120, DPN, DPN Vigi, C60H-DC, SW60-DC, C60PV-DC, C60NA-DC, C120NA. Urządzenie zawiera styk otwarcia/zamknięcia OF wskazujący położenie wyłącznika. Zatrzymanie awaryjne za pomocą normalnie otwartego przycisku. Zapewnia zdalne wskazanie położenia powiązanego urządzenia. Produkt uruchamia powiązane urządzenie, gdy jest ono włączone. Szerokość w odstępach 9 mm wynosi 2. Na przedniej ściance znajduje się czerwony wskaźnik stanu mechanicznego. Znamionowe napięcie robocze Ue wynosi od 24 do 24 VDC lub od 12 do 24 VAC. Częstotliwość robocza wynosi 50 Hz lub 60 Hz. Znamionowy prąd roboczy Ie wynosi 6 A przy napięciu 24 VDC, 2 A przy napięciu 48 VDC, 1,5 A przy napięciu 60 VDC, 1 A przy napięciu 130 VDC. Znamionowy prąd roboczy Ie wynosi 6 A przy napięciu od 24 VAC do 240 VAC, 3 A przy napięciu 415 VAC. Temperatura pracy wynosi od -25°C do +50°C. Temperatura przechowywania wynosi od -40°C do + 85°C. Ten produkt jest zgodny z normami IEC/EN 60947-5-1. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Gerätemontage | Leitungsschutzschalter |
|---|---|
| Funktion | Arbeitsstromauslöser |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 1 |
| Anzahl der Fehlersignalschalter | 0 |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Bemessungsspannung | 24V |
| Spannungsart | AC/DC |
| Mit Autotest für Fehlerstromfunktion | |
| Geeignet für max. Polzahl der Hauptkontakteinheit (gesamt) | 4 |
| Geeignet für max. Stromstärke der Hauptkontakteinheit | 125A |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9N26948 |
|---|---|
| EAN | 3606480382970 |
| ETIM | EC001286 |
| ECLASS | eClass_10_AKE327013 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (Package) | 0.07 kg |
Designations
Accessories Auxiliary switch Trigger Working current Working current release
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























