€244.33
% €417.69 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810008826 P/N: A9L40600 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9L40600 Überspannungsabl. iPRD40, Typ 2, Steckbare Schutzmodule, 3P+N, Imax 40kA"
Schneider Electric Surge Arrester iPRD40, Type 2, Pluggable Protection Modules, 3P+N, Imax 40kA
Schneider Electric A9L40600
EAN 3606480506383
Description
Deze Acti9 iPRD40 overspanningsbeveiliging beschermt 3P+N installaties. Hiermee kunnen beschadigde cartridges snel worden vervangen. Dit type 2-apparaat wordt aanbevolen voor een hoog risiconiveau en de binnenkomende paneelplaat. Het kan worden omgedraaid om de fase/neutrale/aardingskabels door de boven- of onderkant te laten lopen. De bijbehorende stroomonderbreker Isc-uitschakelcapaciteit kan oplopen tot 50 kA. Deze Acti9 iPRD40 is compatibel met TT en TN-S aardingssysteem. De Imax nominale ontlaadstroom is 40 kA. De nominale ontlaadstroom In is 15 kA. De maximale continue bedrijfsspanning van Uc in de gemeenschappelijke modus is 260 VAC tussen neutraal en aarding en 350 VAC tussen fase en aarding. De maximale continue bedrijfsspanning van Uc in differentiële modus (tussen fase en neutraal) is 350 VAC. Het niveau van spanningsbeveiliging omhoog is 1,4 kV in de gemeenschappelijke modus (N/PE) en in de differentiële modus (L/N). The Up Voltage protection level in CM common mode and in DM differential mode is below or equal to 1.4kV. De Un nominale servicespanning is 230 VAC of 400 VAC. De werkfrequentie is 50 Hz of 60 Hz. De afmetingen zijn (B) 72 mm x (H) 85 mm x (D) 69 mm. De breedte in 9mm standen is 8. Het gewicht is 450g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in modulaire behuizing. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 85°C. Dit product voldoet aan de normen EN 61643-11 en IEC 61643-11.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | 1 |
| Netzform TT | 1 |
| Netzform sonstige | |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Nennableitstoßstrom (8/20) | 15kA |
| Max. Ableitstoßstrom (8/20) | 40kA |
| Nennspannung AC | 400V |
| Nennspannung DC | -V |
| Höchste Dauerspannung AC | 350V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1.4kV |
| Schutzpegel L-N | 1.4kV |
| Schutzpegel N-PE | 1.4kV |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | 63A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | 80A |
| Kurzschlussfestigkeit (Isccr) | 50kA |
| Integrierter Kurzschlussschutz | |
| Integrierter Kurzschlussschutz selektiv zur Sicherung gG | -A |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Leckstromfrei | |
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Baugröße | 4 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | 35mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | 35mm² |
| Mit Fernmeldekontakt | |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse Typ 2 | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9L40600 |
|---|---|
| EAN | 3606480506383 |
| ETIM | EC000941 |
| SCIP | a9614fa2-07f8-47d1-a2fe-e27b32003d8d |
| ECLASS | eClass_10_ACN278011 |
| Weight | 0.44 kg |
| Weight (Package) | 0.44 kg |
Designations
Class II arrester Equipment protection Intermediate protection Network protection Network surge protection Surge arrester Surge arrester for power supply Surge protection device Varistor arrester
Login
No reviews found. Share your insights with others.























