€233.89
% €399.84 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810008819 P/N: A9L40301 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9L40301 Überspannungsabl. iPRD40r, Typ 2, Steckbare Schutzmodule, 3P, Imax 40kA"
Schneider Electric Surge Protector iPRD40r, Type 2, Pluggable Protection Modules, 3P, Imax 40kA
Schneider Electric A9L40301
EAN 3606480506352
Description
Deze Acti9 iPRD40r overspanningsbegrenzer beschermt 3P-installaties. Hiermee kunnen beschadigde cartridges snel worden vervangen. Dit type 2-apparaat wordt aanbevolen voor een hoog risiconiveau in de binnenkomende paneelplaat. Het biedt verre rapportering van het "patroon aan moet worden veranderd"bericht. Het kan worden omgedraaid om de fase/neutrale/aardingskabels door de boven- of onderkant te laten lopen. De bijbehorende stroomonderbreker Isc-uitschakelcapaciteit kan oplopen tot 50 kA. Het is compatibel met TT- en TN-S-aardingssystemen. De maximale continue bedrijfsspanning van Uc in de gemeenschappelijke modus (tussen fase en aarding) is 350 VAC. Het Up-niveau van maximale spanningsbeveiliging in gemeenschappelijke modus (tussen fase en aarde) is 1,6 kV. De Ue nominale operationele spanning is 230VAC +/- 10%. De kleur van het product is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 54 mm x (H) 85 mm x (D) 69 mm. Het gewicht is 323g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in modulaire behuizing. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 85°C. Dit product voldoet aan de normen EN 61643-11 en IEC 61643-11.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | 1 |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | |
| Netzform TT | |
| Netzform sonstige | |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 3 |
| Nennableitstoßstrom (8/20) | 15kA |
| Max. Ableitstoßstrom (8/20) | 40kA |
| Nennspannung AC | 350V |
| Nennspannung DC | -V |
| Höchste Dauerspannung AC | 350V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1.4kV |
| Schutzpegel L-N | -kV |
| Schutzpegel N-PE | -kV |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | 63A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | 80A |
| Kurzschlussfestigkeit (Isccr) | 50kA |
| Integrierter Kurzschlussschutz | |
| Integrierter Kurzschlussschutz selektiv zur Sicherung gG | -A |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Leckstromfrei | |
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Baugröße | 3 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | 35mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | 35mm² |
| Mit Fernmeldekontakt | 1 |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse Typ 2 | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9L40301 |
|---|---|
| EAN | 3606480506352 |
| ETIM | EC000941 |
| SCIP | a9614fa2-07f8-47d1-a2fe-e27b32003d8d |
| ECLASS | eClass_10_ACN278011 |
| Weight | 0.35 kg |
| Weight (Package) | 0.35 kg |
Designations
C-arresters Class II Arresters Device Protection Intermediate Protection Network Protection Power Supply Surge Protector Surge Protection Device Varistor Arresters
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















