€183.77
% €314.16 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810008787 P/N: A9L15582 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9L15582 Überspannungsableiter iPF K 40, Typ 2, 3P, Imax 40kA, In 15kA, TN-C"
Schneider Electric Surge Protector iPF K 40, Type 2, 3P, Imax 40kA, In 15kA, TN-C
Schneider Electric A9L15582
EAN 3606480089855
Description
Dit Acti9 iPF K 40-product is een modulaire overspanningsbegrenzer. Het beschermt 3P installaties. De maximale ontlaadstroom van de Imax is 40kA. De nominale ontlaadstroom van de In is 15kA. Het multi-pool enkel-stuk bereik voor overspanningsbegrenzer is aangepast voor TT-aardingssystemen. Deze type 2 overspanningsbeveiliging wordt aanbevolen voor een hoog risiconiveau. De maximale continue bedrijfsspanning van Uc in de gemeenschappelijke modus (tussen neutraal en aarding) is 340 VAC. Het niveau van de opwaartse spanningsbeveiliging in de gemeenschappelijke modus (tussen fase en aarding) is 1,5 kV. De Ue nominale operationele spanning is 230VAC of 400VAC +/- 10%. De kleur van het product is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 72 mm x (H) 81 mm x (D) 69 mm. Het gewicht is 335g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in modulaire behuizing. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 85°C. Dit product voldoet aan de normen IEC 61643-11 en EN 61643-11.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | 1 |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | |
| Netzform TT | |
| Netzform sonstige | |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 3 |
| Nennableitstoßstrom (8/20) | 15kA |
| Max. Ableitstoßstrom (8/20) | 40kA |
| Nennspannung AC | 400V |
| Nennspannung DC | -V |
| Höchste Dauerspannung AC | 340V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1.5kV |
| Schutzpegel L-N | -kV |
| Schutzpegel N-PE | -kV |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | 40A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | 40A |
| Kurzschlussfestigkeit (Isccr) | -kA |
| Integrierter Kurzschlussschutz | |
| Integrierter Kurzschlussschutz selektiv zur Sicherung gG | -A |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Leckstromfrei | |
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Baugröße | 4 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | 25mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | 16mm² |
| Mit Fernmeldekontakt | |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse Typ 2 | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9L15582 |
|---|---|
| EAN | 3606480089855 |
| ETIM | EC000941 |
| SCIP | ec26faec-98a0-459c-a074-3304f952235b |
| Weight | 0.33 kg |
| Weight (Package) | 0.33 kg |
Designations
Arrester Intermediate protection SPD Surge arrester Surge protection Type 2 ÜSS
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















