€375.30
% €523.60 (28.32% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810008083 P/N: A9D97413 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9D97413 FI/LS-Schalter iC60N, 4P, 13A, B-Char., 30mA, Typ A SI, 6kA"
Schneider Electric RCBO iC60N, 4P, 13A, B-Char., 30mA, Type A SI, 6kA
Schneider Electric A9D97413
EAN 3606481157812
Description
Acti9 iC60 RCBO er en serie kompakte jordfeilautomater med A-klasse jordfeilbeskyttelse, utviklet for gi høy grad av personbe skyttelse ved hjelp av spenningsuavhengig teknologi. iC60 RCBO monteres på samme DIN-skinne som øvige Acti 9 produkter, og ma n kan benytte samme samleskinne. Ved utkobling som følge av eventuell jordfeil, vil dette markeres med et rødt flagg i fronte n av iC60 RCBO. Bryteevne ihht. EN 61009-1 og EN 61009-2-1: 2- og 3-pol 230V AC: 10 kA. 3- og 4 pol 400V AC: 6 kA. Forbedret brytevne dokumenteres i tabeller for dette. (Kaskading/Backup). A klasse SI gir økt immunitet mot elektriske forstyrrelser, o g anbafeles brukt i f.eks anlegg med elektronsike forkoblinger for lys, datamaskiner, industri, UPS osv.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl (gesamt) | 4 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 4 |
| Bemessungsspannung | 400V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 13A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 1 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | 6kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 3kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 2 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 4 |
| Einbautiefe | 45mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9D97413 |
|---|---|
| EAN | 3606481157812 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | a7b24ae6-2312-4e67-b7c9-56fce3e8c723 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Weight | 0.43 kg |
| Weight (Package) | 0.43 kg |
Designations
Combination RCD/MCB Protection switch RCBO RCBO RCBO combination RCBO switch Residual current circuit breaker with overcurrent protection Residual current device with miniature circuit breaker Residual current protective device
Login
No reviews found. Share your insights with others.




























