€351.42
% €490.28 (28.32% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810008080 P/N: A9D87425 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9D87425 FI/LS-Schalter iC60N, 4P, 25A, B-Char., 30mA, Typ A, 6kA"
Schneider Electric RCD/MCB iC60N, 4P, 25A, B-Curve, 30mA, Type A, 6kA
Schneider Electric A9D87425
EAN 3606481157577
Description
Acti9 iC60 RCBO er en serie kompakte jordfeilautomater med A-klasse jordfeilbesk yttelse, utviklet for gi høy grad av personbeskyttelse ved hjelp av spenningsua vhengig teknologi. iC60 RCBO monteres på samme DIN-skinne som øvige Acti 9 produ kter, og man kan benytte samme samleskinne. Ved utkobling som følge av eventuell jordfeil, vil dette markeres med et rødt flagg i fronten av iC60 RCBO. Bryteevn e ihht. EN 61009-1 og EN 61009-2-1: 2- og 3-pol 230V AC: 10 kA. 3- og 4 pol 400V AC: 6 kA. Forbedret brytevne dokumenteres i tabeller for dette. (Kaskading/Back up). A klasse SI gir økt immunitet mot elektriske forstyrrelser, og anbafeles br ukt i f.eks anlegg med elektronsike forkoblinger for lys, datamaskiner, industri , UPS osv.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl (gesamt) | 4 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 4 |
| Bemessungsspannung | 400V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 25A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 1 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | 6kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 2 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 4 |
| Einbautiefe | 45mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9D87425 |
|---|---|
| EAN | 3606481157577 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | a7b24ae6-2312-4e67-b7c9-56fce3e8c723 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Weight | 0.44 kg |
| Weight (Package) | 0.44 kg |
Designations
Combination RCD/Circuit Breaker RCBO RCD/MCB RCD/MCB Combination RCD/MCB Switch Residual Current Circuit Breaker Residual Current Device with Circuit Breaker Residual Current Protective Device Safety Circuit Breaker
Login
No reviews found. Share your insights with others.




























