€209.83
% €292.74 (28.32% saved)
Available to order, delivery time: 6-12 Months
Art. No: WST8810007993 P/N: A9D43616 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9D43616 FI/LS-Schalter iDPN N Vigi 1P+N, 16A, C-Char., 300mA, Typ A SI, 6kA"
Schneider Electric RCBO switch iDPN N Vigi 1P+N, 16A, C-Char., 300mA, Type A SI, 6kA
Schneider Electric A9D43616
EAN 3606480472381
Description
Wyłącznik kombinowany iDPNNVigi-C16-300-A C 16A 1N-biegunowy 300 mA typ Si ,o numerze A9D43616. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłąc znika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłączn ika. Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.3A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | sonstige |
| Stoßstromfestigkeit | 3kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | C |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9D43616 |
|---|---|
| EAN | 3606480472381 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | c2a63347-7a15-4eaa-acdb-227b8b7a3919 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Weight | 0.19 kg |
| Weight (Package) | 0.21 kg |
Designations
Combination residual current device/circuit breaker Protective circuit breaker RCBO RCBO RCBO combo RCBO switch Residual current circuit breaker with integrated circuit breaker Residual current circuit breaker with overcurrent protection Residual current device
Login
No reviews found. Share your insights with others.








































