€256.74
% €358.19 (28.32% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810007980 P/N: A9D38625 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9D38625 FI/LS-Schalter iDPN H Vigi 1P+N, 25A, C-Char., 30mA, Typ A SI, 10kA"
Schneider Electric RCBO iDPN H Vigi 1P+N, 25A, C-Char., 30mA, Type A SI, 10kA
Schneider Electric A9D38625
EAN 3606480484445
Description
Wyłącznik kombinowany iDPNHVigi-C25-30-SI C 25A 1N-biegunowy 30 mA typ SI ,o numerze A9D38625. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłącz nika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłączni ka. Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 25A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 10kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 10kA |
| Abschaltcharakteristik | sonstige |
| Stoßstromfestigkeit | 3kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | C |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9D38625 |
|---|---|
| EAN | 3606480484445 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | c2a63347-7a15-4eaa-acdb-227b8b7a3919 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Weight | 0.22 kg |
| Weight (Package) | 0.23 kg |
Designations
Protection switch RCBO RCBO RCBO circuit breaker combination RCBO combination RCBO switch Residual current circuit breaker with overcurrent protection Residual current device with integrated circuit breaker Residual current protective device
Login
No reviews found. Share your insights with others.








































