€164.62
% €229.67 (28.32% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007928 P/N: A9D07620 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9D07620 FI/LS-Schalter iDPN H Vigi 1P+N, 20A, B-Char., 30mA, Typ A, 10kA"
Schneider Electric RCBO iDPN H Vigi 1P+N, 20A, B-Curve, 30mA, Type A, 10kA
Schneider Electric A9D07620
EAN 3606480484315
Description
Wyłącznik kombinowany iDPNHVigi-B20-30-1N-A B 20A 1N-biegunowy 30 mA typ A ,o numerze A9D07620. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłąc znika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłączn ika. Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 20A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | 12W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 10kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 10kA |
| Abschaltcharakteristik | sonstige |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9D07620 |
|---|---|
| EAN | 3606480484315 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | 53102031-f1ed-4dc4-9aa4-5fd743a372f1 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Weight | 0.21 kg |
| Weight (Package) | 0.22 kg |
Designations
RCBO RCBO RCBO combination RCBO switch RCBO/circuit breaker combination personal protection circuit breaker residual current device circuit breaker residual current device with circuit breaker residual current protective device
Login
No reviews found. Share your insights with others.








































