€176.56
% €246.33 (28.32% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007925 P/N: A9D07606 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9D07606 FI/LS-Schalter iDPN H Vigi 1P+N, 6A, B-Char., 30mA, Typ A, 10kA"
Schneider Electric Residual Current Breaker Overcurrent with integrated protection 1P+N, 6A, B-Char., 30mA, Type A, 10kA
Schneider Electric A9D07606
EAN 3606480484285
Description
Wyłącznik kombinowany iDPNHVigi-B6-30-1N-A B 6A 1N-biegunowy 30 mA typ A ,o numerze A9D07606. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłączn ika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłącznik a. Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 6A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | 8.1W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 10kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 10kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9D07606 |
|---|---|
| EAN | 3606480484285 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | 53102031-f1ed-4dc4-9aa4-5fd743a372f1 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Weight | 0.2 kg |
| Weight (Package) | 0.22 kg |
Designations
Combination RCD/MCB Personal protection circuit breaker RCBO RCBO RCBO combination Residual current breaker with overload protection Residual current circuit breaker Residual current device with circuit breaker Residual current protective device
Login
No reviews found. Share your insights with others.








































