€279.14
% €477.19 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007921 P/N: A9C70344 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9C70344 Automatisches Wiedereinschaltgerät ARA für iID 4P - 1 Programm"
Schneider Electric Automatic Reclosing Device ARA for iID 4P - 1 Program
Schneider Electric A9C70344
EAN 3606480675683
Description
Dit Acti9 ARA iID automatische hersluitingshulpelement is bestemd voor aardlekschakelaars. Er worden 4 programma's uitgevoerd voor het automatisch herstarten van de bijbehorende beveiligingsinrichting na het uitschakelen. Hierdoor wordt de beschikbaarheid van installaties zonder toezicht, geïsoleerd en moeilijk toegankelijk, verhoogd en wordt een zeer hoge beschikbaarheidsgraad geëist, omdat ze in geval van een transiënte storing weer zonder tussenkomst van personeel in werking treden. De breedte in 9mm standen is 7. Voor de ARA iC60 kan de exploitant een vooraf bepaald hersluitingsprogramma kiezen dat het mogelijk maakt de veiligheid en beschikbaarheid van de voorzieningen af te stemmen op de omgeving van de voorziening. Dit apparaat bestuurt 4P-installaties. Het circuit wordt in een veiligheidsconfiguratie geplaatst door de hangslotvergrendeling. Deze Acti9 iQuick PRD40r is compatibel met TT- en TN-S-aardingssystemen. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot + 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot + 85°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Gerätemontage | FI/LS-Schalter |
|---|---|
| Funktion | Ferneinschalter |
| Breite in Teilungseinheiten | 3.5 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Anzahl der Fehlersignalschalter | 0 |
| Bemessungsschaltstrom | 1A |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Spannungsart | AC |
| Mit Autotest für Fehlerstromfunktion | |
| Geeignet für max. Polzahl der Hauptkontakteinheit (gesamt) | 4 |
| Geeignet für max. Stromstärke der Hauptkontakteinheit | 100A |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9C70344 |
|---|---|
| EAN | 3606480675683 |
| ETIM | EC001286 |
| SCIP | 22d60f38-f25b-4d34-b274-088b0fb0346a |
| ECLASS | eClass_10_AKE327013 |
| Weight | 0.51 kg |
| Weight (Package) | 0.51 kg |
Designations
Automatic Motor drive Reclosing Reclosing device Remote drive
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































