€285.40
% €487.90 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007918 P/N: A9C70132 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9C70132 Automatisches Wiedereinschaltgerät ARA für iC60 1P/2P - 4 Programme"
Schneider Electric Automatic Reclosing Device ARA for iC60 1P/2P - 4 Programs
Schneider Electric A9C70132
EAN 3606480097980
Description
Deze Acti9 ARA iC60 is een automatische hersluiter die is bedoeld voor iC60-stroomonderbrekers. Er worden 4 programma's uitgevoerd voor het automatisch herstarten van de bijbehorende beveiligingsinrichting na het uitschakelen. Hierdoor wordt de beschikbaarheid van installaties zonder toezicht, geïsoleerd en moeilijk toegankelijk, verhoogd en wordt een zeer hoge beschikbaarheidsgraad geëist, omdat ze, in het geval van een tijdelijke storing, weer zonder tussenkomst van personeel in werking treden. Dit apparaat bestuurt 1P, 1P+N, 2P installaties. De breedte in 9mm standen is 7. De nominale bedrijfsspanning voor de gebruiker is 230 VAC. De werkfrequentie is 50 Hz of 60 Hz. Het circuit wordt in een veiligheidsconfiguratie geplaatst door de hangslotvergrendeling. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot + 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot + 85°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Gerätemontage | Leitungsschutzschalter |
|---|---|
| Funktion | Ferneinschalter |
| Breite in Teilungseinheiten | 3.5 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Anzahl der Fehlersignalschalter | 0 |
| Bemessungsschaltstrom | 1A |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Spannungsart | AC |
| Mit Autotest für Fehlerstromfunktion | |
| Geeignet für max. Polzahl der Hauptkontakteinheit (gesamt) | 2 |
| Geeignet für max. Stromstärke der Hauptkontakteinheit | 63A |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9C70132 |
|---|---|
| EAN | 3606480097980 |
| ETIM | EC001286 |
| SCIP | 22d60f38-f25b-4d34-b274-088b0fb0346a |
| ECLASS | eClass_10_AKE327013 |
| Weight | 0.44 kg |
| Weight (Package) | 0.52 kg |
Designations
Automatic Motor drive Reclosing Reclosing device Remote drive
Login
No reviews found. Share your insights with others.








































