€18.55
% €31.71 (41.5% saved)
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007688 P/N: A9A15322 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9A15322 Summer iRO, 230V AC, 70 dB"
Schneider Electric Summer iRO, 230V AC, 70 dB
Schneider Electric A9A15322
EAN 3606480327308
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Optische Meldung | |
|---|---|
| Akustische Meldung | 1 |
| Tonart | Dauerton |
| Schallpegel | 70dB |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Max. Verlustleistung | -W |
| Taktzeit (EIN/AUS) | -s |
| Schaltfrequenz | -kHz |
| Spannungsart | AC |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Einbautiefe | 50mm |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9A15322 |
|---|---|
| EAN | 3606480327308 |
| ETIM | EC001668 |
| SCIP | 6763a476-30bc-4d05-a4bb-93f8d65c3771 |
| ECLASS | eClass_10_ADI353007 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (packaged) | 0.06 kg |
Designations
Alarm indicator Alarm indicator for DIN rail Alarm indicator for row installation
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















