€24.61
% €42.07 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007684 P/N: A9A15307 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9A15307 Steckdose iPC, 2P+E, 16A, 250VAC, NFC15100, franz. Ausführung mit LED"
Schneider Electric Socket iPC, 2P+E, 16A, 250VAC, NFC15100, French version with LED
Schneider Electric A9A15307
EAN 3606480097775
Description
Ten produkt Acti9 iPC to modułowe gniazdo zasilania umożliwiające podłączenie urządzeń niskonapięciowych do sieci elektrycznej. Jest to standardowe gniazdo 16A 2P+E z pokrywą ochronną na biegunach. Jest zgodne z francuskim standardem NFC 15100. Na produkcie znajduje się kontrolka wskazująca obecność napięcia (LED). Moment dokręcania połączenia wynosi 1,2N.m dla typu wkrętaka PZ2. Połączenie umożliwia podłączenie sztywnych kabli miedzianych o przekroju 10 mm². Złącze umożliwia podłączenie elastycznych lub z tulejką kabli miedzianych o przekroju 6mm². Szerokość w modułach o szerokości 9mm wynos i 5. Kolor produktu to biały (RAL9003). Wymiary to (szer.) 45 mm x (wys.) 84 mm x (gł.) 60 mm. Waga wynosi 98g. Stopień ochrony wynosi IP20 na zaciskach i IP40 w obudowie. Temperatura pracy wynosi od -25°C do +70°C. Temperatura przechowywania wynosi od -40°C do +80°C. Jest zgodny z normami IEC 60884 -1, NF C 15-100 i NF C 61-314.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsspannung | 250V |
|---|---|
| Bemessungsstrom | 16A |
| Mit Klappdeckel | |
| Spannungsart | AC |
| Ausführung | sonstige |
| Schutzkontakt | rund |
| Mit erhöhtem Berührungsschutz | 1 |
| Mit Kontroll-Leuchte | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2.5 |
| Einbautiefe | 63mm |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anzahl der Steckdosen | |
| Anzahl der aktiven Kontakte (rund) | |
| Anzahl der aktiven Kontakte (flach) | |
| Anzahl der aktiven Kontakte (Vierkant) |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9A15307 |
|---|---|
| EAN | 3606480097775 |
| ETIM | EC001663 |
| SCIP | 298247e9-8385-4c4a-aeaf-df8136a7fb49 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ817013 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
SCHUKO socket contact protection socket socket socket for DIN rail socket for series installation
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















