€5.07
% €6.85 (25.99% saved)
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810007548 P/N: 9001KN9330 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 9001KN9330 Not-Aus-Schild Ø 60mm, EMERGENCY STOP, für Einheiten mit Ø 30"
Schneider Electric Emergency Stop Sign Ø 60mm, EMERGENCY STOP, for units with Ø 30
Schneider Electric 9001KN9330
EAN 0785901398387
Description
Emergency stop sign with a diameter of 60mm, EMERGENCY STOP, for units with a diameter of 30.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Wörtlicher Aufdruck | sonstige |
|---|---|
| Sprache des Aufdrucks | sonstige |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Farbe | gelb |
| Form | rund |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Außendurchmesser | 60mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | 9001KN9330 |
|---|---|
| EAN | 0785901398387 |
| ETIM | EC000624 |
| SCIP | ae0c4eb9-0bfb-40a4-851f-5c619fbe777d |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.0045 kg |
| Weight (Package) | 0.0045 kg |
Designations
Blank plate Command device identification plate Display sign Emergency stop sign Emergency stop sign Identification plate Identification plate for command devices Insert sign Labelling material Labelling material for command devices Sign Sign for command devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















