€42.18
% €57.00 (26% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810007528 P/N: 9001K7 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 9001K7 Lockout cover for 30-mm selector switch"
Schneider Electric Lockout cover for 30-mm selector switch
Schneider Electric 9001K7
EAN 0785901320371
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Max. Anzahl der Vorhängeschlösser | 1 |
|---|---|
| Geeignet für Bügelstärke | 3.1mm |
| Mit Beschriftungsfeld | |
| Werkstoff | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | 9001K7 |
|---|---|
| EAN | 0785901320371 |
| ETIM | EC002051 |
| ECLASS | eClass_10_ACN994011 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (packaged) | 0.06 kg |
Designations
Barrier Lock Lockout Padlock lockout Padlock lockout Padlock lockout for switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















