€17.48
% €23.62 (25.99% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810007525 P/N: 9001K51 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 9001K51 End Plate, for Command and Signaling Devices Ø 30, gray"
Schneider Electric End Plate, for Command and Signaling Devices Ø 30, gray
Schneider Electric 9001K51
EAN 0785901793908
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | Kunststoff |
|---|---|
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 31mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Farbe | grau |
Technical data
| P/N (Part Number) | 9001K51 |
|---|---|
| EAN | 0785901793908 |
| ETIM | EC002023 |
| SCIP | ae0c4eb9-0bfb-40a4-851f-5c619fbe777d |
| ECLASS | eClass_10_ACN976011 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (packaged) | 0.03 kg |
Designations
Blank cover Blank cover command devices Blank cover for command devices Blanking plate Blanking plate command devices Blanking plate for command devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























