€1.40
% €2.03 (31.03% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810007286 P/N: 5583408 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 5583408 Thorsman, Spacer, PP (Polypropylene), 10 pieces"
Schneider Electric Thorsman, Spacer, PP (Polypropylene), 10 pieces
Schneider Electric 5583408
EAN 7315885583405
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Innendurchmesser | 5mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 114mm |
| Stärke | 3mm |
| Lochform | sonstige |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Geeignet für Schraubenmaß (metrisch) | 5 |
| Facettenförmig | |
| Gehärtet |
Technical data
| P/N (Part Number) | 5583408 |
|---|---|
| EAN | 7315885583405 |
| ETIM | EC000098 |
| SCIP | 90215406-b6bf-44f8-b463-8540d32a6f6b |
| ECLASS | eClass_10_AAW973014 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (packaged) | 0.01 kg |
Designations
Cable duct Cable management system Channel installation devices Columns Trunking duct
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















