€11.06
% €16.12 (31.39% saved)
Available to order, delivery time: 6-8 Weeks
Art. No: WST8810007285 P/N: 5583044 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 5583044 Thorsman, Fixe Konsole mit losem Lamellenhalter TTA-KV146 HALTER 146MM"
Schneider Electric Thorsman, Fixed Console with Loose Slat Holder TTA-KV146 HOLDER 146MM
Schneider Electric 5583044
EAN 7315880029946
Description
Thorsman konsoll TTA-KV146 festet med løst glass aluminium. 10 stk. Passer til kanalstørrelse 123 x 72 mm, 161 x 72 mm og 217 x 72 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Wandmontage |
|---|---|
| Wandabstand | 146mm |
| Bodenabstand | -mm |
| Geeignet für Kanalbreite | 80mm |
| Kanalmontage | einhängen |
Technical data
| P/N (Part Number) | 5583044 |
|---|---|
| EAN | 7315880029946 |
| ETIM | EC000706 |
| Weight | 0.22 kg |
| Weight (Package) | 0.22 kg |
Designations
Cable duct Cable management system Channel installation devices Columns Skirting duct
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















