€35.19
Available to order, delivery time: 2-3 Months
Art. No: WST8810007213 P/N: 5440420 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 5440420 Cable Duct End Piece 101/34 Aluminum Natural Anodized Type:FED-ES10134"
Schneider Electric Cable Duct End Piece 101/34 Aluminum Natural Anodized Type:FED-ES10134
Schneider Electric 5440420
EAN 7315885440425
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 51mm |
|---|---|
| Breite | 34mm |
| Ausführung | |
| Werkstoff | Aluminium |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Halogenfrei | 1 |
| Antibakterielle Behandlung | |
| Oberflächenschutz | beschichtet |
| Geeignet für Funktionserhalt | |
| Befestigungsart | zum Anschrauben |
| Farbe | |
| RAL-Nummer | |
| Mit Schutzfolie | |
| Schutzart (IP) | |
| Schlagfestigkeit | |
| Einsatztemperatur | -°C |
Technical data
| P/N (Part Number) | 5440420 |
|---|---|
| EAN | 7315885440425 |
| ETIM | EC000866 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (packaged) | 0.04 kg |
Designations
Accessories Cable channel Cable duct Cable management Duct accessories FED INKA Molded parts Skirting duct Trunking duct
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















