€563.39
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810006647 P/N: 48484 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 48484 Einschaltspule XF 200/250V AC/DC für MasterPact NW Einschub"
Schneider Electric Closing coil XF 200/250V AC/DC for MasterPact NW Drawer
Schneider Electric 48484
EAN 3303430484844
Description
Dit is een XF inschakelspoel voor uitrijdbare Masterpact NW apparaten. De nominale spanning is 200 VDC tot 250 VDC of 200 VAC tot 250 VAC 50/60 Hz. Het is een hulpapparaat dat wordt gebruikt voor toepassingen voor het op afstand sluiten van apparaten. Deze hulpschakelaar sluit de stroomonderbreker wanneer de regelspanning Un stijgt tot boven 85% van de nominale spanning Un. Het voldoet aan de IEC 60947-2-norm. Het Masterpact-apparaat kan worden uitgerust met 1 MX, 1 XF en 1 MN hulpelementen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 200V |
|---|---|
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 200V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 200V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC/DC |
| Ausgeführt als Einschaltspule | 1 |
| Ausgeführt als Ausschaltspule |
Technical data
| P/N (Part Number) | 48484 |
|---|---|
| EAN | 3303430484844 |
| ETIM | EC002483 |
| SCIP | ad764790-535b-4a4e-825e-50fd804b5824 |
| ECLASS | eClass_10_ACN953011 |
| Weight | 0.18 kg |
| Weight (Package) | 0.18 kg |
Designations
Circuit breaker Closing coil Coil Drawer Drawer technology Ensuring Masterpact NW NWb Protection Protective function
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















