€0.04
% €0.06 (33.33% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810007155 P/N: 2111003 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 2111003 Nagelschelle fuer Flachkabel TC4x6 (1,4/20/14) natur Thorsman 100 Stck/Packung"
Schneider Electric Cable clip for flat cable TC4x6 (1,4/20/14) natural Thorsman 100 pcs/package
Schneider Electric 2111003
EAN 7315882111007
Description
Clips type TC for montering av runde og ovale kabler. Stålstiften er herdet og b ehandlet med jern/sink-metoden. C3 klips er for varmforzinket miljø og C5M er fo r ett tøffere syrefast/rustfritt miljø. Plasten i clipset har en forsterket UV-b eskyttelse som gjør att den også klarer utendørsmontasje. Brukes i tre- og sponp later. Skal den brukes i andre materialer: f.eks gips, betong, lettbetong og teg l brukes TC + clipsplugg TCP
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | rechteckig |
|---|---|
| Geeignet für Durchmesser | 4mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Doppelschelle | |
| Rohrarretierung | |
| Befestigungsart | Nagel |
| Mit Nagel | 1 |
| Nagellänge | 20mm |
| Nageldurchmesser | 1.4mm |
| Gehärteter Stahlnagel | 1 |
| Mit Schraube | |
| Schraubenlänge | -mm |
| Schraubendurchmesser | -mm |
| Schraubsystem | |
| Befestigungstiefe | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | sonstige |
| Transparent |
Technical data
| P/N (Part Number) | 2111003 |
|---|---|
| EAN | 7315882111007 |
| ETIM | EC000363 |
| ECLASS | eClass_10_ADH935007 |
| Weight | 0.0004 kg |
| Weight (Package) | 0.0004 kg |
Designations
adhesive clip cable clip clamp double nail clip fixing clamp flat cable clamp flat cable clip iso nail clamp iso nail clip nail clip pin clamp round clamp
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















