€0.06
% €0.08 (25% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007139 P/N: 2041283 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 2041283 NAGELSCHELLE TC8-12 (2,0/45/34MM) weiss VPE100"
Schneider Electric NAIL CLIP TC8-12 (2.0/45/34MM) white VPE100
Schneider Electric 2041283
EAN 7315882041281
Description
Deze Thorsman kunststof 2041283 (set van 100 stuks) bevat een spijker Het is bedoeld voor de installatie van ronde kabel 8-12 mm, voornamelijk voor gebruik binnenshuis Kleur: wit Materiaal: clip PP (polypropyleen), nagel gehard en geëlektroleerd staalMaak een gat in een enkele gipsplaat met een muur. Het begin van een gat is voldoende in dubbele gipsplaat platen Montage-instructies: in hout en samengeperste plaat: Nail erin. In beton en materialen met lage dichtheid, baksteen, enz.: Gebruik TCP-klempluggen. Hamer de klemplug in laagdichtheidsbeton zonder voorboren. Niet voor dikke nagels Op gipsplaat: Gebruik TCP-klempluggen. Maak een gat in enkele gipsplaat platen met een muur. Het begin van een gat is voldoende in dubbele gipsplaat platen Het Thorsman TC-klembereik omvat een breed scala aan clips in verschillende ontwerpen en afmetingen, kleuren, nagels en verpakkingen, bestemd voor de installatie van ronde en platte kabels De verpakkingen van de clips zijn voorzien van kleurenafbeeldingen van het juiste product
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | |
|---|---|
| Geeignet für Durchmesser | 8mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Doppelschelle | |
| Rohrarretierung | |
| Befestigungsart | |
| Mit Nagel | 1 |
| Nagellänge | 45mm |
| Nageldurchmesser | 2mm |
| Gehärteter Stahlnagel | 1 |
| Mit Schraube | |
| Schraubenlänge | -mm |
| Schraubendurchmesser | -mm |
| Schraubsystem | |
| Befestigungstiefe | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | |
| Transparent |
Technical data
| P/N (Part Number) | 2041283 |
|---|---|
| EAN | 7315882041281 |
| ETIM | EC000363 |
| Weight | 0.0016 kg |
| Weight (Package) | 0.0018 kg |
Designations
Adhesive clip Clip Double nail clip Fixing clip Flat cable clip Flat cable clip Iso nail clip Iso nail clip Nail clip Nail clip Pin clip Round clip
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















