€0.04
% €0.06 (33.33% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810007127 P/N: 2015105 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 2015105 Nagelschelle TC4-6 Nagel: (1,4/20/14mm) natur Thorsman 100 Stck/Packung"
Schneider Electric Nail Clip TC4-6 Nail: (1,4/20/14mm) natural Thorsman 100 pcs/package
Schneider Electric 2015105
EAN 7315882015107
Description
Denne plastklipsen av typen Thorsman 2015105 (sett à 100 stk.) inneholder en spiker. Den er beregnet for installasjon av rund kabel 4–6 mm, hovedsakelig til bruk inne. Farge: Gjennomsiktig. Materiale: Klips i PP (polypropylen), spiker i herdet og galv anisert stål. Lag et hull i enkle gipsplater med en syl. Starten på et hull er tilstrekkelig i doble gipsplater. Monteringsan visninger: i tre og trykkplater: Spikres inn. I betong og materialer med lav tetthet, murstein, osv.: Bruk TCP-klipsplugger. Slå klipspluggen inn i betong med lav tetthet med en hammer, uten forboring. Ikke beregnet på tykke spikrer. I gipsplate: Bru k TCP-klipsplugger. Lag et hull i enkle gipsplater med en syl. Starten på et hull er tilstrekkelig i doble gipsplater. Thorsm an TC-klipsserien inneholder et bredt spekter av klips med forskjellige utforminger og mål, farger, spikrer og pakker, som er beregnet på installasjon av rund- og flatkabler. Pakkene med klips er utstyrt med fargebilder av riktig produkt.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | rund |
|---|---|
| Geeignet für Durchmesser | 4mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Doppelschelle | |
| Rohrarretierung | |
| Befestigungsart | Nagel |
| Mit Nagel | 1 |
| Nagellänge | 20mm |
| Nageldurchmesser | 1.4mm |
| Gehärteter Stahlnagel | 1 |
| Mit Schraube | |
| Schraubenlänge | -mm |
| Schraubendurchmesser | -mm |
| Schraubsystem | |
| Befestigungstiefe | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | sonstige |
| Transparent |
Technical data
| P/N (Part Number) | 2015105 |
|---|---|
| EAN | 7315882015107 |
| ETIM | EC000363 |
| ECLASS | eClass_10_ADH935007 |
| Weight | 0.0004 kg |
| Weight (Package) | 0.0004 kg |
Designations
Adhesive clip Clamp Double nail clip Fixing clip Flat cable clamp Flat cable clip Iso nail clip Iso nail clip Nail clamp Nail clip Pin clamp Round clamp
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















