€0.04
% €0.06 (33.33% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007126 P/N: 2011005 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 2011005 Nagelschelle TC 3-5 Nagel: (1,2/20/15mm) natur Thorsman 100 Stck/Packung"
Schneider Electric Nail Clip TC 3-5 Nail: (1.2/20/15mm) natural Thorsman 100 pcs/pack
Schneider Electric 2011005
EAN 7315882011000
Description
Clips type TC for montering av runde og ovale kabler. Stålstiften er herdet og b ehandlet med jern/sink-metoden. C3 klips er for varmforzinket miljø og C5M er fo r ett tøffere syrefast/rustfritt miljø. Plasten i clipset har en forsterket UV-b eskyttelse som gjør att den også klarer utendørsmontasje. Brukes i tre- og sponp later. Skal den brukes i andre materialer: f.eks gips, betong, lettbetong og teg l brukes TC + clipsplugg TCP
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | rund |
|---|---|
| Geeignet für Durchmesser | 3mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Doppelschelle | |
| Rohrarretierung | |
| Befestigungsart | Nagel |
| Mit Nagel | 1 |
| Nagellänge | 20mm |
| Nageldurchmesser | 1.2mm |
| Gehärteter Stahlnagel | 1 |
| Mit Schraube | |
| Schraubenlänge | -mm |
| Schraubendurchmesser | -mm |
| Schraubsystem | |
| Befestigungstiefe | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | sonstige |
| Transparent |
Technical data
| P/N (Part Number) | 2011005 |
|---|---|
| EAN | 7315882011000 |
| ETIM | EC000363 |
| ECLASS | eClass_10_ADH935007 |
| Weight | 0.0003 kg |
| Weight (Package) | 0.0003 kg |
Designations
Adhesive Clip Cable Clamp Cable Clip Clamp Double Nail Clip Dowel Clip Flat Cable Clamp Flat Cable Clip Iso Nail Clamp Iso Nail Clip Nail Clip Round Clip
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















