€320.90
% €548.59 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810005157 P/N: 16360 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric 16360 Blitzstromableiter TYP1 PRD1 Master 1P, Uc 350V"
Schneider Electric Lightning Current Arrester TYPE1 PRD1 Master 1P, Uc 350V
Schneider Electric 16360
EAN 3606480060434
Description
Deze Acti9 PRD1 is een modulaire overspanningsbeveiliging die 1P elektrische installaties beschermt tegen directe blikseminslag. De nominale ontlaadstroom In is 25kA. Type 1-overspanningsbeveiliging wordt aanbevolen voor elektrische installaties in de servicesector en industriële gebouwen die worden beschermd door een bliksemafleider. Het wordt gebruikt om de directe bliksemstroom te leiden, die zich van de aardleider aan de netwerkleiders verspreidt. De overspanningsafleiders met "r"-indicatie hebben de informatie "Cartridge to be replace" op afstand overgedragen. De maximale continue bedrijfsspanning van Uc in de gemeenschappelijke modus (tussen fase en aarding) is 350 VAC. Het niveau van de opwaartse spanningsbeveiliging in de gemeenschappelijke modus (tussen fase en aarding) is 1,5 kV. De Ue nominale operationele spanning is 230VAC +/- 10%. De kleur van het product is antracietgrijs (RAL7016). De afmetingen zijn (B) 35,8 mm x (H) 90 mm x (D) 70 mm. Het gewicht is 303g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in modulaire behuizing. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 80°C. Dit product voldoet aan de normen EN 61643-11 en IEC 61643-11.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | 1 |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | 1 |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | |
| Netzform TT | 1 |
| Netzform sonstige | |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 1 |
| Nennableitstoßstrom (8/20) | 25kA |
| Max. Ableitstoßstrom (8/20) | 50kA |
| Nennspannung AC | 230V |
| Nennspannung DC | -V |
| Höchste Dauerspannung AC | 350V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1.5kV |
| Schutzpegel L-N | -kV |
| Schutzpegel N-PE | -kV |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | -A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | -A |
| Kurzschlussfestigkeit (Isccr) | 25kA |
| Integrierter Kurzschlussschutz | |
| Integrierter Kurzschlussschutz selektiv zur Sicherung gG | -A |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Leckstromfrei | |
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Baugröße | 2 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | 35mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | 35mm² |
| Mit Fernmeldekontakt | 1 |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse Typ 2 | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | 16360 |
|---|---|
| EAN | 3606480060434 |
| ETIM | EC000941 |
| SCIP | a9614fa2-07f8-47d1-a2fe-e27b32003d8d |
| ECLASS | eClass_10_ACN278011 |
| Weight | 0.42 kg |
| Weight (Package) | 0.42 kg |
Designations
Lightning current arrester Lightning protection SPD Surge arrester
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















