€4.72
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810208514 P/N: 10.100.020 Manufacturer: ION INDUSTRIES
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "ION INDUSTRIES 10.100.020 Socket outlet V1/J1 Matt Black"
ION INDUSTRIES Socket outlet V1/J1 Matt Black
ION INDUSTRIES 10.100.020
EAN 8718836970702
Description
The wall socket is easy to install and has an elegant design. In addition, both the V1 and J1 cover frames from ION INDUSTRIES fit perfectly around the WCD! Make sure your appliances can be connected to the power via a stylish wall socket.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Maximum Wattage | 3680 W |
|---|---|
| Length | 71 mm |
| Width | 71 mm |
| Depth | 32 mm |
| Protection Class | IP20 |
| Fastening | Steckklemme |
| Wall mounting | Kralle/Schraube |
| RAL Color | 9017 |
| Color | Mattschwarz |
| TÜV | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | 10.100.020 |
|---|---|
| EAN | 8718836970702 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (packaged) | 0.023 kg |
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















