€1,366.65
% €2,110.00 (35.23% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810047190 P/N: GWP30031 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GWP30031 Zubehoer Scheinwerfer STADIM PRO 3 Module Netzteil DALI 230-400V"
GEWISS STADIUM PRO - POWER SUPPLY UNIT DALI 220-400V FOR 3M VERSION
GEWISS GWP30031
EAN 8034035078835
Description
STADIM PRO 3 Module Netzteil DALI 230-400V
Documents & Downloads
Product Attributes
| Beschreibung | Stadium PRO 3 DALI 400V Netzteil |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Typ | Power Packs |
Technical data
| P/N (Part Number) | GWP30031 |
|---|---|
| EAN | 8034035078835 |
| ETIM | EC002924 |
| Weight | 6.1 kg |
| Weight (Package) | 6.632 kg |
Designations
Supply unit
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















