€1,178.81
% €1,820.00 (35.23% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810047184 P/N: GWP30021 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GWP30021 Zubehoer Scheinwerfer STADIM PRO 2 Module Netzteil DALI 230-400V"
GEWISS STADIUM PRO - POWER SUPPLY UNIT DALI 220-400V FOR 2M VERSION
GEWISS GWP30021
EAN 8034035091254
Description
STADIM PRO 2 Module Netzteil DALI 230-400V
Documents & Downloads
Product Attributes
| Beschreibung | Stadium PRO 2 DALI 400V Netzteil |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Typ | Power Packs |
Technical data
| P/N (Part Number) | GWP30021 |
|---|---|
| EAN | 8034035091254 |
| ETIM | EC002924 |
| Weight | 8.001 kg |
| Weight (Package) | 8.483 kg |
Designations
Supply unit
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















