€1,010.41
% €1,560.00 (35.23% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810047169 P/N: GWP2911 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GWP2911 Versorgungseinheit SMARTPRO DMX 2+2M"
GEWISS SMART [PRO] 2.0 - POWER SUPPLY UNIT DMX 220-400V FOR 2+2M VERSION
GEWISS GWP2911
EAN 8034035030642
Description
Vorsorgungseinheit fuer Strahler Baureihe SMARTPRO 2+2M
Documents & Downloads
Product Attributes
| Beschreibung | 2+2M DMX Netzteil 220-400 V |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Typ | Power Packs |
Technical data
| P/N (Part Number) | GWP2911 |
|---|---|
| EAN | 8034035030642 |
| ETIM | EC002924 |
| Weight | 5.51 kg |
| Weight (Package) | 6.031 kg |
Designations
Supply unit
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















![GEWISS GWP2911 SMART [PRO] 2.0 - POWER SUPPLY UNIT DMX 220-400V FOR 2+2M VERSION (img_001) GEWISS GWP2911 SMART [PRO] 2.0 - POWER SUPPLY UNIT DMX 220-400V FOR 2+2M VERSION (img_001)](https://wsu-media.fra1.cdn.digitaloceanspaces.com/prod/sw6/public/media/e6/0b/d4/1769438864/gewiss-gwp2911_001.webp?ts=1769438864)
![GEWISS GWP2911 SMART [PRO] 2.0 - POWER SUPPLY UNIT DMX 220-400V FOR 2+2M VERSION (img_002) GEWISS GWP2911 SMART [PRO] 2.0 - POWER SUPPLY UNIT DMX 220-400V FOR 2+2M VERSION (img_002)](https://wsu-media.fra1.cdn.digitaloceanspaces.com/prod/sw6/public/media/73/c9/5d/1769438865/gewiss-gwp2911_002.webp?ts=1769438865)