€86.33
% €133.28 (35.23% saved)
Available to order, delivery time: 6-8 Weeks
Art. No: WST8810046273 P/N: GWD6019 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GWD6019 Unterspannungsausloeser fuer FI 2-4Pol 25-100A 230V"
GEWISS UNDER VOLTAGE RELEASE - ISOLATING SWITCH WITH ACCESSORIES - 230V - 1 MODULE
GEWISS GWD6019
EAN 8011564821668
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl TE EN 50022 | 1 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung (V) | 230 ac |
| Geeignet für | IDP 25-100A 2P-4P |
| Gruppe | xyz |
| Typ | Auslösespulen |
Technical data
| P/N (Part Number) | GWD6019 |
|---|---|
| EAN | 8011564821668 |
| ETIM | EC001286 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (Package) | 0.07 kg |
Designations
Release
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















